Wizytówka

Firma V.M.C. Soft & Hardware założona została w 1995 roku.

Firma specjalizuje się w administracji sieciami komputerowymi opartymi na systemach Microsoft Windows Server i Linux oraz serwisem stacji roboczych pracujących pod kontrolą tychże systemów. Sporadycznie obsługuje też użytkowników sieci Novell Netware.

Równolegle do powyższej działalności prowadzone są usługi programistyczne. Firma świadczy usługi budowy oprogramowania na zamówienie jak również dzierżawy systemów do zarządzania produkcją. Sztandarowym systemem jest oprogramowanie wspomagające i nadzorujące procesy produkcji – PROCON2.

Profesjonalny serwis zapewniają ukończone kursy autoryzowane przez firmy Microsoft, Novell i Lotus oraz wieloletnie doświadczenie w serwisie oprogramowania i sprzętu. Firma nie świadczy usług za wszelką cenę, ograniczając działalność jedynie do tych, w kierunku których ma kwalifikacje i doświadczenie.
Kwalifikacje te są rozwijane w sposób ciągły, tak aby zakres świadczonych usług był jak najszerszy i zgodny z najnowszymi technologiami.

Wysoki poziom usług, zgodny ze standardami europejskimi potwierdza nie tylko ustawiczny rozwój i wieloletnie doświadczenie w branży ale również zdany międzynarodowy egzamin ITIL version 3.

Aby zapewnić profesjonalny serwis w każdym zakresie, firma współpracuje z innymi firmami na terenie kraju, w razie potrzeby korzystając ich usług.

Wszystkim klientom – przeszłym, obecnym i przyszłym – składam serdeczne życzenia mierzalnych zysków i zadowolenia z naszej współpracy.