Gruntomierz

Gruntomierz

O programie

Program Gruntomierz przeznaczony jest do pomocy w sporządzaniu i prowadzeniu Rejestru Gruntów, Rejestru Kategorii Użytkowania oraz kilku innych zestawień gospodarki gruntami. Został on napisany przy współpracy z firmą geodezyjną GeoRolLas ze Szczecinka, która na co dzień trudni się prowadzeniem powyższej dokumentacji. Ma więc ona doświadczenie a poza tym doskonale przetestowała produkt umożliwiając tym samym wykrycie i usunięcie wielu błędów oraz wprowadzenie usprawnień umożliwiających wygodniejszą pracę z programem.
Dokumentacja generowana przez program zgodna jest z "Zarządzeniem nr 67 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych" z dnia 17 lipca 2001r.

Główne zalety programu Gruntomierz to:


Wymagania sprzętowe i systemowe

Program powinien pracować na dowolnym PC z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 95/98/NT/2000.


Co nowego w programie

10.04.2008r. - wersja 1.59


Pliki do pobrania

Gruntomierz wersja 1.20-demo. Plik gruntomierz.zip, rozmiar pliku 5MB. Aby zainstalować program należy go pobrać z niniejszej strony, rozpakować programem zip lub podobnym i uruchomić program setup.exe.

Instrukcja Obsługi programu Gruntomierz wersja 1.17. Plik instrukcja.zip, rozmiar 426KB. Plik w formacie pdf, spakowany w formacie ZIP.

Aktualizacje oprogramowania wysyłane są są poprzez e-mail lub na płytach CD-R,
po uprzednim podaniu danych Państwa firmy (nazwa, adres, nip)

Referencje

Zamieszczone poniżej firmy są użytkownikami niniejszego oprogramowania. Kontaktując się z ich przedstawicielami można zasięgnąć opinii na temat świadczonych przez nas usług.

Cennik

Nowe oporogramowanie, licencja sieciowa na firmę: 2'000zł netto.
Cena aktualizacji: 700zł netto.